| Anaelenamariajffff12345678 a întrebat:

Buna, voiam sa va intreb, daca nu ti-a venit inca prima menstruatie si faci sex iti va veni menstruatia automat?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca nu ti-a venit prima menstruatie si faci sex inseamna ca esti copilas atat de mic ca barbatul care te violeaza va ajunge in puscarie.
Sexul nu provoaca menstruatie!

| mihai69 a răspuns:

Nu. Nici automat, nici manual.

| gogugogugogu a răspuns:

Nu.

| Anonimalex6996 a răspuns:

Bună. Sângerarea de la dezvirginare nu are treaba cu menstruația. Depinde de la corp la corp, poate sa îți grabeasca corpul sa vina menstruația sau poate sa ți o întârzie puțin.

| Ali22aa a răspuns:

Da.si daca schimbi pozitia îți trece cuclu