| Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnnnnyyyyyyyyyyyy a întrebat:

Vreau sa va intreb ce inseamna Iubirea pentru voi?

Răspuns Câştigător
| RaspberryLover a răspuns:

Salut! Iubirea inseamna ceva frumos, ceva suav, delicat si care cu greu se obtine.

Iubirea este ca un val.Cateodata mai da de greu, sau isi continua drumul pana ajunje la sfarsit. Toata viata iubesti. Asa e si cu valurile:cateodata mai da de stanci, sau isi continua drumul pana la mal.

Iubirea e un sentiment rar si foarte frumos.Cu greu se descrie acesta. Cauza intalnita si la mine!laughing)
Doar cand o traiesti cu cineva, o simti si doar atunci stii cat de valoroasa e ea.

6 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Iubirea pe scurt, esenta vietii.

| BeAmazing a răspuns:

Pentru mine, pierdere de timp... Niste sentimente de atractie fata de o persoana care dupa ce te paraseste realizezi ca nu a fost o "iubirea adevarata"!

| ๖ClaSSic a răspuns:

Greu de explicat - fluturi in stomac, zambete, amintiri delicate O combinatie cu de toatehee hee si urcusuri si coborasuri Iubirea adevarata e rar intalnita insa cand ajungi sa o simti iti vei da seama ca e cel mai frumos lucru din viatawinking

| JIJ a răspuns:

Ce inseamna ce?

| eevvaa a răspuns:

Buna intrebarea, pentru mine iubirea este sentimetul ce ma inalta ma face sa fac fapte frumoase pentru persoana iubita, sentimentul care ma face sa dau ce am mai scump.

| cristina4you a răspuns:

Iubire (din punctul meu de vedere)= sinceritate, comunicare, protectie, dragoste, preludiu, tot sa fie din suflet, atentie.