| anonim_4396 a întrebat:

Buna vreau si eu cateva statusuri triste, de dezamagire... dau funda >:d

Răspuns Câştigător
| lili74 a răspuns:

-.Cand o vei imbratisa.Te va durea.Pentru ca in ochii ei se va reflecta doar imaginea mea.Stai linistit.Nu ma ranesti. Chiar ma amuza sa realizez cat d putin gandestiwinking

-Sunt persoane care te calca pe picior si îsi cer scuze si persoane care te calca pe inima si nici macar nu îsi dau seama.

-"Dar n`are sens... Si ies din cadrul tau sa-ti dovedesc ca traiesc intens. Am succes... :X"

-Cate s`au spus.Cate s`au dus.Nu` ma mai doare. Orice zi`n plus...Sunt mai sus. Restul`? Doar vorbe goale!

-E un sentimen de tot k*katul sa stii ca nu esti prietena cea ma buna a prietenei tale!

-*Atunci cand ma dor gesturile tale, te fac sa te doara atitudinea mea.

-Poate ca eram inca prietene daca nu imi demonstrai de atatea ori ce falsa esti big grin
-Poate ca timpul trece, Amintirile se duk, dar ranile nu se vindeca usor!

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Uită te la știri.

| flaviusss a răspuns:

Nu plange ca s-a terminat, zambeste ca s-a intamplat!