| loveclub a întrebat:

vreau si eu niste idei despre ce sa mai vb cu iubitul meu? uneori ma intreaba ce mai zici? si mereu ii spun nu stiusad si niste intrebari poate sa fie si intime nu conteaza multumesc anticipat funda celui mai bun raspuns thx:*:X

3 răspunsuri:
| Eu_1327 a răspuns:

Pai vorbiti si voi despre ceea ce ai facut in ziua respectiva, despre ceea ce iti place si ce nu.ecc

| DEX a răspuns:

Va plictisiti unul pe celalalt? happy nu e bine laughing mai iesiti si voi la un suc, ceva acolo! Ca doar nu e calicwinking

| ATVVASy a răspuns:

Propune-i sa mergeti sa va plimbati sa mergeti in excursie...