| Aliiinutzatha a întrebat:

Buna:X! de cateva zile imi curge un lichid albicios si miroase ff urat ce se intampla? am 11 ani.scuze de categorie cel mai bun raspuns ia funda si restul vot

Răspuns Câştigător
7 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Ai discutat si cu mama ta?

| SexyCioco a răspuns:

Din cate stiu eu de numeste secreitiie si am si eu si toate fetele, lichidul ala o sa curga pana o sa intri in menopauza ...pentru aia se folosesc aripioarele (tampoanele zilnice ) alea subtirele happy

| Thunderstruck a răspuns:

Si de unde iti curge, maica?

| Bebitsssa a răspuns:

Intri la pubertate! Incepi sa te maturizezi si o sa iti vina menstruatia! Nu e o varsta anume pentru asa ceva si nu te speria! :*

| MilkshakeShake a răspuns:

Pubertate. kiss Incepi sa te maturizezi si poate o sa iti vina ciclul... Nu e o varsta anume pentru asa ceva kiss

| Teo_9996 a răspuns:

Ar trebui sa te duci la un doctor ginecolog, sau cel putin la doctorul tau de familie, ar putea fi cazul unei infectii. Se trateaza destul de usor, deci nu te speria >big grin

| Teo_9996 a răspuns:

Ar trebui sa consulti un doctor ginecolog sau medicul tau de familie, ar putea fi vorba de o infectie, dar se trateaza usor, nu trebuie sa-ti faci griji happy