| pitikaaa a întrebat:

Ziceti-mi si mie niste melodii gen:Meneaito, Dansul pinguinului, Macarena. Din astea care sa aiba un dans specific.

Răspuns Câştigător
| Bella_2124 a răspuns:

Dansul ratustelor, brasoveanca, cotton eye joe, la bomba, la cucaracha, cele 3 pe care le-ai zis tu.thinking si km atatea stiu. funda?happy

5 răspunsuri:
| BubuLina999 a răspuns:

Lambada si mueve la colita. sunt niste dansuri misto rau.

Răspuns utilizator avertizat
| annammaryya a răspuns:

Asere je
e unul dintre ele

| rolly14 a răspuns:

Caramelldansen ar fi un dans destul de dragutz...este foarte popular in japonia si america...

| BlackRockShooter_7690 a răspuns:

Caramelldansen, Love and Joy, Bad Apple, Fukkireta, po pi po.