| Albert222 a întrebat:

am 15 ani si un penis destul de mare, voiam sa va intreb daca credeti ca untura este buna ca lubrefiant pentru masturbare, daca nu aveti si alte idei? Dau funda

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Sigur, pune untura pe ea si scoate-o in curte sa vezi daca o ciugulesc pasarile!

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Da, să-ți iei borcanu cu tine în cameră, sunt curioasă ce explicație îi dai maică-tii

| corbulalbrosu a răspuns:

Foloseste cu toata increderea ''scuipiciul'', fiindca in realitate reprezinta cel mai performant lubrifiant inventat de natura. Si in plus este inepuizabila si... gratuita. Sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

Saliva este cel mai bun lubrifiant natural. Foloseste acest lubrifiant natural gratuit.

| Sofer a răspuns:

Scuipiciul e sfânt.

| Nuamnumesrry a răspuns:

De ce sa consumi untura?
Poti folosi ulei de bebelus saliva. Plus ca nu cred ca vrei sa iti miroasa penisul a mancare toata ziua
Mai bine incearca cu saliva pentru ca e naturala si e cea mai buna

| Nuamnumesrry a răspuns:

De cati cm il ai?