| SorinPavel a întrebat:

Bună ziua. Ce înseamnă la un barbat a fi capabil sa-si controleze si coordoneze procesul de ejaculare si sa reușească sa-si mentina penisul in stare erecta o perioada de timp suficient de lung?

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Prin experiența și învățare,caută informați din cărți,documentare,după ce ai învățat,pui in aplicare, nu uita că lipsa erecției înseamnă probleme cu inima, îți recomand culturismul, cardio și masturbarea înainte de sex, nimeni nu sa născut învățat

| Violleta2022 a răspuns:

Inseamna ca este un barbat echilibrat mental si are experienta sexuala serioasa, stiind cum sa-si controleze si coordoneze partidele sexuale, cand sa ejaculeze, cand sa incetineasca sau sa accelereze, oferind placere partnerei si apoi terminand el insusi.