| djalexandrual a întrebat:

Buna Ziua! In 2012 am participat la un concurs TV in favoarea Cupei Dew Tour si am reusit sa castig o placa skate semnata de vreo 5 persoane...Ce reusesc sa descifrez din semnaturi e BSK, shaun white si bucky lasek.Placa a fost trimisa din Las Vegas daca tin bine minte si a ajuns foarte zgariata.(A fost mentionat in Live la TV ca unul dintre ei s-a dat cu ea fara roti pe pista). Intrebarea mea este : Unde as putea sa evaluez aceasta placa?

1 răspuns:
| mihai69 a răspuns:

La un sex shop, desigur, că altfel nu postai în categoria asta.