| GabrieleDelaVaslui a întrebat:

Buna ziua TPU am o problema, acu 1-2 luni am încercat masturbarea si de ieri seara ma tot doare penisul si astăzi când am venit dela scoală am observat ca am o vena umflata umpiic si atunci când am început masturbarea nu mi-a ieșit sperma si astăzi am observat ceva alb în interiorul penisului nu stiu ce sa fac dacă e măcar ceva grav?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Vezi daca abuzezi de cuculet, risti sa ti se umfle si chiar poti sa-l rupi.
Mai amana masturbarea, cu vreo 2-3 ani, esti inca micut la 12 ani.

| Emilian65 a răspuns:

Consulta de urgenta un medic urolog care iti va spune care sunt cauzele aparitiei acelei umflaturi de care vorbesti.

| UberOrgasm a răspuns:

Ai incercat sa tai vena aia? Eu asa am facut