| SamsungElectronics a întrebat:

Bună ziua tuturor!

Voi cum vă înțelegi cu persoana voastră iubită? Eu încă nu mi-am găsit, tot că am 19 ani crying(. Iubirea vine ea cu timpul, când te aștepți mai puțin?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

La 19 ani nici eu nu credeam ca exista, dar uite ca am intalnit-o imediat dupa ce am iesit dintr-o relatie de 3 ani, cand ma asteptam cel mai putin si el s-a dovedit a fii jumatatea destinata mie.
Timpul si deceniile petrecute impreuna, mi-au confirmat asta.

Dragostea si persoana destinata tie, vine cand nici nu gandesti si nici nu planifici. Este totul un joc al sortii, depinzand numai de noi si alegerile noastre.

| timidu89 a răspuns:

Dacă nu cauți nici sa nu ai așteptări.

| Saiko10 a răspuns:

Daca stai sa vina ea la tine nu o sa vina niciodata. trebuie sa cauti si sa vorbesti cu oameni. ca daca stai toata ziua de unu singur si nu vorbesti cu nimeni te asigur eu ca nu o sa iti faci o iubita niciodata.

| Danny28 a răspuns:

Nu. În ziua de azi trebuie să ai un statul social foarte ridicat și să arăți foarte bine pentru a avea o iubită. E trist, dar ăsta e adevărul.

| Ady5890f a răspuns:

Salut bro, sti cum e. daca nu cauti nu gasesti, Dumnezeu iti da, dar nu iti baga si in sac...asa ca daca iti doresti o relatie...socializeaza,cunoaste fete, daca intalnesti o fata si vezi ca va potriviti, exista chimie intre voi de ce nu? succes

| mihaidavid2002 a răspuns:

Salut, Marosanu! Nu trebuie sa te strezezi in legatura cu aceasta situatie. Iubirea vine cand te astepti mai putin. Incearca sa fii mai pozitiv si vei atrage toate lucrurile bune. Eu iti doresc din toata inima sa iti gasesti sufletul pereche si sa ai parte de cele mai frumoase momente alaturi de persoana iubita. Mult noroc in toate!