| Myku a întrebat:

Buna1 Vreau sa-mi creez o pagina pe facebook din aia care pui intrebari, povesti...Cine imi spune cele mai multe si bune (frumoase) nume dau Fundita+Vot Scuzati categoria dar este foarte populata

1 răspuns:
| Jigaraoana a răspuns:

Eu am o pagina de facebook. In jumatate de an am ajuns la 500 de like-uri. e greu sa faci o pagina si sa faci rost de atatea like-uri. Eu am inca doua care au peste 10 like-uri si nu stiu cum sa scap de ele. daca vrei iti dau pagina cu cele mai multe like'uri parca are 21 sau ceva de genul...hmm? Ce zici?
Una se numeste Funnywinking si cealalta In My Mind dar m-am gandit la un nume mai original de exemplu Lies...sau ceva de genul...