| Alisuca_2812 a întrebat:

Bunaaa
As vrea sa ma ajutati va roog eu muulthappy
Am nevoie de ajutor
Acum un an mi-am cumparat bluetooth USB Dongle
La inceput a mers.sa spunem 2-3 luni... dar nu prea il foloseam mereu. dupa aia am inceput sa-l folosesc aproape in fiecare zi sau odata la 2 zile.pentru ca imi trebuiau sa descarc poze de pe tell pe calculator. dar l`am tot folosit.si nu mai mergea.asa dintr`o data adica sa va spun ce nu merge.nu mergea sa`mi mai gaseasca telefonul...si invers nici telefonul nu`mi gasea calculatorul. apoi l`am scos cateva zile.nu l`am mai adaptat la pc.si uite ca dupa vreo saptamana mergea
Acum iar l`am folosit de vreo luna il tot folosesc incontinuu si uite ca a mers foarte binehappy
Dar de ieri iar nu imi mai mergestraight face
Ce sa fac?
tin sa mentionez ca atunci cand imi mege,. cand l`am cumparat nu mi-a dat niciun cd, nimic si nici nu mi-am instalat ceva.si a mers perfect.acum ce sa fac ca sa imi gaseasca aparatele?straight face
Va rog ajutorhappy
Fundaaa+ votlove struck

2 răspunsuri:
| dreamygirl a răspuns:

Asta suna ca o adevarata drama in dragoste...

| Any a răspuns:

Cel mai important ar fi sa mergi la magaziunul de unde l-ai cumparat si sa le explici ce se intampla in momentul in care il folosesti. Daca ai si garantie la el ar fi mai bine. Bafta sper sa te poata ajuta sfatul meu.Ast fundita!