| FaraSperantaSEN a întrebat:

As vreas sa cumpar si ei routerul TP-LINK TL-WR740N de la eMAG
am avut probleme cu un alt router nu`mi mergea sa ma conectez cu telefonul... cand dadeam cautare nu il gasea... un galaxy gio
vreau sa stiu
va merge sa-l gaseasca? si daca nu ce draq sa-i fac?

Răspuns Câştigător
| BoDoGFX a răspuns:

Acest Router l-am achizitionat acum 2 ani de la eMag. Pana in prezent nu am avut nici o problema cu el. Si este vazut ok de toate dispozitivele. Daca ai probleme si esti din Bucuresti. Dupa achizitionare astept sa vorbim pe mess.
Id: bogdan_ilinescu

Am pus routerul si pe functia de DHCP cu 3 ip-uri diferite pentru Hosting totul a decurs ok.
Se instaleaza usor, la fel si configurarea.

Mult succes!

| FaraSperantaSEN explică (pentru BoDoGFX):

Multumesc am sa adaug id`ul tau pentru cand o sa-l achizitonez si eu tot de la eMAGbig grin id`ul meu este xtreme_ te prinzi tu big grin

1 răspuns: