| runy a întrebat:

Ca baiat e bine sa iti incepi viata sexuala cu o partenera experimentata?
Cum ar fi o dama de companie :O?

9 răspunsuri:
| NickiMinaj a răspuns:

O fi, dar pare jalnic. Chiar nu esti apt sa pacalesti vreuna, prietene?

| EuCuTine a răspuns:

Daca faci cu o dama de companie este ok dar nu prea pentru ca primul sarut, prima aventura, prima batai, prima greseala, prima fata, prima despartire astea nu ai cum sa la uiti pentru ca sunt PRIMELE nu exista nr 2. Daca o faci cu o fata virgina risti sa ramai virgin si ea nu pentru ca daca folosesti prezervativ risti sa nu te dizvirginezi pentru ca este ala peste, daca nu il folosesti atunci poate ea sa ramana cu un bebe ca prima data cand o bagi poc poc poc si gata dar poate ea sa ia pastile ma rog mai multe idea este ca la o dama de companie poti sa prinzi experienta in sensul ca sti si u cum este... etc. Vezi ce faci ca ai decat o sansa sa faci asta nu doua.

Răspuns utilizator avertizat
| biBii07 a răspuns:

Pai mai felelor de mai sus laughing baieti nu prea vor ei amintiri frumoase cu prima experienta sexuala, ei o vor si atat.
Revenind la subiect de preferat e sa ii incepi viata sexuala cu o fata virgina ca si tine, nici nu te faci de ras dar nici mare nu te dai laughing.

| simiemi a răspuns:

Eu zic ca ar fi bine c pers iubita cu ea ori cum ai putea sa o mai faci din placere nu pe bani si cum zic si fetele e o amintire placuta.

| CosminME a răspuns:

E bine ca sa incepi viata sexuala cu persoana iubita pentru ca iti va ramane in minte si sa nu regreti mai tarziu ca ti-ai inceput viata sexuala cu o parasuta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din punctul meu de vederehappy si ca baiat si ca fata ...prima experienta sexuala. sa fie cu persoana iubitahappy!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi cu incredere la tarfe. si tata m-a dus la 12 ani, si a fost bine, ca a facut el cinstewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai grija cum incepi asa continui. Da-ti interes sa iti cauti o iubita. Urgent