| AndaWest a întrebat:

Cand ati simtit ultima oara ca aveti "fluturi in stomac"?

Răspuns Câştigător
| valceanul a răspuns:

Si acum am flutur,.o viata intreaga, daca iubesti cu adevarat vei avea,, fluturi in stomac!

23 răspunsuri:
| RXN a răspuns:

Nu am simtit niciodata fluturi in stomac, dar ultima oara cand pot spune ca am iubit cu adevarat a fost pana acum aproximativ jumatate de an.

| Bacemi a răspuns:

Am de fiecare data cand ma gandesc la o persoana anume. Deci, ultima oara cand m-am gandit la ea, au aparut si,, fluturasii''.

| BlancaFantasma a răspuns:

Creca niciodatathinking

| NickiMinaj a răspuns:

Ieri.

| AndaWest explică:

La mine a treut ceva timp de cand nu am mai avut, chiar daca am mai avut si alarme falselaughingraman mereu indragostita de aceeasi persoana dar fluturasii au trecut cu timpul, intervine obisnuinta

| Psihoyounger a răspuns:

Azi.

| Baby a răspuns:

O singura data, in iarna.

| ToxicGirl a răspuns:

La mine nu exista o ultima oara.tot timpul cand sunt cu pr meu am "fluturi in stomac" chiar daca suntem impreuna de vreo 3 ani :X

| DracusorImpielitat a răspuns:

Aveam 5 ani, si abia asteptam sa merg la mc'donalds. Stiu,, e amuzant.

| Plague a răspuns:

Acum 1 an...

| LifeIsAJoke a răspuns:

Am si uitat.laughingCred ca acum 3 ani laughing.

| sunset a răspuns:

Acum 4 ani, primul meu iubit...

| ArcAnna a răspuns:

Acum 6 ani

| Miii a răspuns:

Cand am avut prima intalnire cu baiatul pe care il placem atat de mult [ eram impreuna]. si cand am avut primul sarut [tot cu el] day dreaming

| Adrian1997 a răspuns:

La prima dragoste dar pe parcurs au cam zburathappy

| Alis_5793 a răspuns:

Acum 3 ani.

| llucixxl a răspuns:

Înainte să pun mâna pe Galaxy S II.

| WhyIsTheWordSoBad a răspuns:

Cand m-am dat in ciocanele la balcilaughing

| Catafu a răspuns:

Ieri...u cand ai avut ultima data?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Când am mâncat omizi...

| TooNight a răspuns:

De cand ma stiu am fluturi in stomac laughing Nu vreau sa mi se transfere la cap... laughing
Macat de-ar dura putin...Da fluturii astia pleaca dupa vreo 2-3 ani, maxim 4 ma tin pe mine fluturasiii :-X :-D.

| Mereoleacădeusername a răspuns:

Luna trecută.
Mai bine luam naftalină... xD.

| bogdan_2474 a răspuns:

Eu nu am simtit, nici o data si nici nu, sttiu cu este.