| YourFace a întrebat:

Cand faci sex...ti se poate rupe prezervativul?

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Se poate rupe mai ales daca e de o calitate proasta

| ynna93 a răspuns:

Da se poate si chiar daca sunt testate la nu stiu cate batai, tot se rup. Am si un exemplu in privinta asta, verisoara mea a patit asta de doua ori, si de fiecare data a trebut sa ia pastila de a doua zi, prima data i s-a intamplat cu Love apoi cu Durex, deci astea clar nu sunt la 1-2 lei.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca nu il folosesti corect se poate rupe.

| GeosBIOS a răspuns:

Se poate. Din fericire prezervativele sunt testate sa reziste la 5000 bpm (batai pe minut). Atat timp cat nu depasesti acest numar de batai, nu ai ati face griji.

| RUDOFL4X4 a răspuns:

Da

| Rake a răspuns:

Da

| Roberth98 a răspuns:

Depinde ce prezervativ ehappy alea la 1 leu 2 se rup dar de exemplu alea durex nu se rup

| lomani a răspuns:

Daca ai sti cate prezervative am gasit eu defecte din fabrica eheee!