| Vladutzz_8171 a întrebat:

Cand intru in metin2Gx imi apare Error! oare de ce? am windows 7. am downloadat metin-ul de pe server 1 si 2 si 3 si imi da aceeasi eroare ma poate ajuta cineva?

2 răspunsuri:
| youmail a răspuns:

Eu unu vreau sa fac dragoste si sex cu meting2 al tau ca sa fiu in tema cu categoria in care te-ai postat

Ce ar fi daca ai incepe sa postezi din bun simt acolo unde trebuie intrebarea

Gasesti aici ceva detalii referitoare la intrebarea ta:
http://www.TPU.ro/......pentru-ca/

Mult succes.

| iloveunicorns a răspuns:

Du-te pe forumul de la metin2 gx, ce vii aici rolling on the floor?