| GabriiiiiElla a întrebat:

Cand ma sarut cu prietenul meu, el isi tine ochii deschisi si se uita din cand in cand la ce se intampla in spatele meu. Este normal asa ceva, nu ar trebui sa se uite la mine sau sa-si inchida ochii?

6 răspunsuri:
| soul2soull a răspuns:

Normal da daca ar tine la tine dar atata timp cat e cu gandul in alta parte ori o face din obisnuinta ori e prea sigur pe el ca tu al iubesti si nu-l mai intereseaza stiind ca tu vei alerga dupa el si .....asa apare INDIFERENTA in relatie

| Danysan a răspuns:

Eu zic ca e ok -nu conteaza cum va sarutati.E mai bine asa ce vrei sa vina unu sa te fure si el sa ramana fara tine?

| GreenBubble a răspuns:

Fiecare are stilul lui de a saruta, probabil nu e atat de pasional pe cat ti-ar placea tie sau nu prezinta foarte mare interes pentru tine...

| emily27ro a răspuns:

Ba da ar trebui sa inchida ochii, dar tine cont de faptul ca nu toate persoanele sunt la fel, deci fiecare poate avea un mod diferit de a saruta; chestia ca se uita in spatele tau poate fi ca sa nu vina cineva sa va vada sau se poate feri de cineva, poate ii este rusine sa se sarute in public, cati ani are? da mai detalii daca vrei mai multe sfaturi, tu cati ani ai?

| GabriiiiiElla explică:

Doar de astazi a facut asa, pana acum nu se uita in alta parte. Recunosc ca astazi era si multi prin preajma. Probabil de asta.

| bogdanmarica a răspuns:

rolling on the floor si eu fac asa cu persoanele care nu le plac cu adevarat! sincer...nu te supara dar asta ii realitate! nu ai cum sa simti placerea aia cand te saruti daca esti atent la altceva!