| Danielayo1234 a întrebat:

Cand o fata si un baiat de imbratiseaza, baiatul simte sanii fetei pe pieptul lui?

14 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Normal, dar daca are si sutien, senzatia e mult mai estompata. Cel mai fain e sa fie ea deasupra ta, cu ei goi, si sa te poti juca cu ei, saruta si dezmierda.

| Emilian65 a răspuns:

Da ii simte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, ii simte pe omoplati.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar maica-ta nu te-a luat vreodata in brate cand erai mai mic macar? Atunci n-aveai simturile dezvoltate?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ah, tu esti fata. Credeam ca esti baiat. Nu m-am uitat la avatar. Dar si asa tot ramane valabil ce am zis adineauri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In caz ca nu are pieptul amortit, ii simte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

normal, de asta le plac îmbrățișările. bagabonții laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ohooohoo si daca ii mai are si mari fata respectiva... iti spun eu asa sanii nu a mai simtit pe pieptul lui de la masa-n coace'laughing)

| ubox7007 a răspuns:

Da, dar la un nivel care aproape ca nu simte nimic, eu simt 2 chestia, pot fi orice, numa ca nu simt o chestie dintr-o bucata, ci simt 2.

| rousz a răspuns:

Depinde cat de stransa e imbratisareawinking

| hydrantmarian a răspuns:

Depinde de marime, daca tu ai sanii mici el nu simte

| Anonimcikkk a răspuns:

Da daca sinii sunt la un nivel cu pieptul sau.si crede-ma ci d baiatul simte sinii fetei cu pieptul sau e o placere de ne descris, pe plan sentimental in cazul meu

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Anonimcikkk):

In astfel de situatii tie ti se intaresc si maresc sfarcurile si iti devin mari precum zmeuricile? Daca da, inteleg sentimentele retraite de tine si sunt de acord cu descrierea ta : ""...e o placere de ne descris, pe plan sentimental in cazul meu"". In general la fel se intampla in cazul tuturor adolescentilor de ambele sexe.

| jmmichirie a răspuns:

Daca cei doi is dezbracati..sigur ii simte.