| dididedediu a întrebat:

Cum se simte un baiat cand este inselat si baiatul acela o iubeste mult pe fata?

8 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

NU vrei sa stii!

Adu-ti aminte de proverbul: "Ce tie nu-ti place, altuia nu-i face!".

| mona a răspuns:

Se simte tradat

| pyma a răspuns:

Asta nu ține de gender, îți fuge pământul de sub picioare, băiat, fată..același haos.

| RB26DETT a răspuns:

E ca si cum ai paraliza pe moment un fel de spaima, dezamagire totala, si durere multa ( sufleteasca )

| Cosmin1I a răspuns:

Ranit,nervos,dezamagit,as putea zice ca un baiat sufera mai mult decat o fata pe plan sentimental.dar na sunt baiat si astept sa mi se sara in cap.

| rapidistzu a răspuns:

Buna.Cel mai probabil cei care furaa iubitele cuiva nici nu tin asa mult la ele, o fac doar asa din amuzament sau cred ca e bine ca tu sa ai tot si altu nimicsaddar cred ca toti baietii care tin cu adevarat la o fata sufera atunci cand afla ca fata l-a inselatbig grin

| Eschimoasa a răspuns:

Cu siguranta se simte foarte rau. Dar, important este sa incerce sa treaca peste asta. Tu treci printr-un atfel de moment?

| Originaly a răspuns:

In nici un caz nu se sinte bine... iubesti neconditionat dar cand se intampla asta, nu mai e cale de intors nu stiu cum as reactiona nu stiu cum m-as simti brrrr nas vrea sa mi se intample ....nu vreau sa ma gansesclaughing