| Mimoza a întrebat:

Cand o femeie este insarcinata ii mai curge secretia aia dela caldura. ecc?

6 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

La ce fel de secreție te referi? Revino cu detalii.
Baftă!

| adryana_6040 a răspuns:

Trebuie sa intrebi medicul noi nu stim ce secretie iti curge tie si sa faci niste analize.

| MihYx a răspuns:

Da normal este o secretie normala pentru ca vaginul nu are nici o problema este sanatos

| yoyo_1988 a răspuns:

Cred ca este foarte scarbos ce intrebi tu...secretie le curge femeilor "murdare" secretia normala este cea care o ai cu 2 zile inainte de menstruatie.In viata mea nu am avut asa ceva ce zici tu.Nu Exista.

| yoyo_1988 a răspuns:

Voi ori sunteti proaste ori copii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca exista o secretie pentru caldura, dar exista o secretie care curata vaginul care este permanenta. In afara de asta, exista si scurgeri de sange in timpul sarcinei, pe care unele femei le considera menstratie fara a stii ca sunt insarcinate.