| BoierBibescu a întrebat:

Care ar face sex intr-un metrou? :)) uite ca sunt unii care fac asa cva.Interzis minorilor!

http://www.crimetime.ro/......video.html

Răspuns Câştigător
| Ana a răspuns:

Am vazut video-ul laughing bravo lor laughing big grin eu n-as face niciodata in locurile publice, mai ales in metrou.

4 răspunsuri:
| NickiMinaj a răspuns:

Ce oameni penibili... Adica, bravo lor ca au facut ce au simtit! laughing
Ca sa nu mai spun, doar 2 statii? In Viena probabil metrourile circula si mai repede decat la noi...

| ellene a răspuns:

Ce tampenie... mai rau ca animalele, pana si alea aleg un tufis mai departe de restul haitei!

| BoierBibescu explică:

Nah. dar faptul ca nu e nimeni care sa ii opreasca. toti sa filmeze. si sa aplaude! am ramas surprins!~

| r03hp a răspuns:

Ceva mai odios nu putea sa se intample in public. Mi se pare prostesc faptul ca oamenii aia se uita fascinati la aceasta scena...