| Roberta00 a întrebat:

Care ar trebui sa fie semnele pe care ar trebui sa la simt inainte de menstruatie?

Răspuns Câştigător
| Yana a răspuns:

Depinde de la persoana la persoana: dureri de cap, greata, dureri de spate, diaree, poti sa nu ai nici un simptom si sa te trezesti dintr-o data ca a venit "musafirul important".

In speranta ca ti-am fost de ajutor,
Yana.

4 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Inainte de aparitia menstruatiei apare o modificare la nivelul sanilor, devin durerosi si inflamati. Apar dureri in zona abdomenului, spatelui, capului si eventual diaree.
Apare acea stare de indispozitie.

| catthshshshs a răspuns:

Dureri de cap, oboseala, dureri de burta si de spate, proasta dispozitie.

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Depinde de fiecare femeie:de exemplu poate să te doară burtica, spatele, te dor sânii la atingere etc. happy

| Missy_4860 a răspuns:

Www.noifetele.ro. Gasesti totul explicat acolo;)