| anonim_4396 a întrebat:

Care au fost cele mai traznite locuri unde ati ejaculat? Eu in scara blocului noaptea, de la masturbare

5 răspunsuri:
| tarziu a răspuns:

Multumim ca ne impartasesti si noua "incredibilele tale aventuri erotice de unul singur". Stiu ca o l**a la vremea ei face cat 10 femei, dar nu e bine sa exagerezi!

| kennyisdead a răspuns:

In weceu rolling on the floor
de la concentrare

| coddy24 a răspuns:

E filmuletul de care ai nevoie da un click:)
http://www.youtube.com/CoddyTza#p/c/56579A9808841DA1/23/4pXfHLUlZf4

| mexicanu99 a răspuns:

Prea multe detalii ai dat si tu laughing

| FOCUS a răspuns:

De ce nu-ti schimbi nick-ul? am vazut ca la toate intebarile tale vorbesti despre masturbare, mai bine ti-ai zice ''lucru manual ''. in al doilea rind ai mare grija cu masturbarea ca s-ar putea sa ai surpriza ca cocoselul tau sa se invete decit cu mina si nu o sa-i placa ''gainusele'' (deoarece se invata cu locuri strimte )