| ancu_6221 a întrebat:

Care credeti ca este cel mai frumos status de dragoste dupa parerea voastra?

10 răspunsuri:
| Aѕнℓєу♥ a răspuns:

A fost o zi, in care te'am intalnit pe strada, ti'am zambit, in care ne'am sarutat pasional, si senzual, mi'ai atins gatul meu cel fin si cald love struck

| Cretaker a răspuns:

How can I wings when you are my fly?:X

| Christina a răspuns:

Cand cineva va putea scrie cu un cub de gheata pe soare inseamna ca te va iubi mai mult ca mine…

| beka a răspuns:

How can i fly when you are my wings?love struck

| Molly1 a răspuns:

Intr-o zi ai venit ca o ploaie calda de vara... mi-ai zambit si-am simtit ca traiesc pentru prima oara!

| Яùxsi a răspuns:

Te iubesc cu fluturasi in stomacel maa! :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"divortat(a) cu 2 copii"

| andreea_8803 a răspuns:

Te iubesc. love struck

| andreea_8803 a răspuns:

Te iubesc. love struck

| andreea_8803 a răspuns:

Te iubesc. love struck