| sorina_9875 a întrebat:

Care e cea mai mare dezamagire a ta in dragoste?

Răspuns Câştigător
| daii a răspuns:

Ca am fost indiferenta...cu baiatul pe care il iubeam ( si nu vroiam sa ii arat asta) si inca il mai iubesc.si el m-a iubit si ma iubeste inca.numai ca acum suntem mai distantati.intr-un cuvant el e cel indiferent acum.Atat de greu e sa vezi ca persoana pe care o iubesti e indiferenta...sigh acum stiu ca si el se simtea la fel.

11 răspunsuri:
Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Spre fericirea mea asa ceva nu am avut. Dar nu am murit, deci dezvolt marile sperante pentru asa ceva.

| albastrel a răspuns:

Ceea pe care o simt acum... sadsadsad

| albastrel a răspuns:

Ehee...sorina...cred ca m-a lovit cupidon...rau de tot...crying...si el...nu ma vreacrying

Răspuns utilizator avertizat
| just4fun_8801 a răspuns:

Ca nu am gasit datele de contact a lu' megan fox

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca tot ce n-am iubit la timp am pierdut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lipsa sinceritatii. deci minciuna.este o rautate sufleteasca sa minti in dragoste sau sa inseli.adevarul chiar daca doare e mai usor de suportat cand e spus decat cand e aflat pe alte cai sau intamplator.parerea mea.

| sorina_9875 explică:

Cam nasol sad se mai ivesc ocazii

| sorina_9875 explică:

Ce`ai patit alinu stiu?

| Madu_9584 a răspuns:

Am pierdut baiatul pe care il iubeam cel mai mult.straight face
din motive pur si simplu copilaresti.:-

| ade22 a răspuns:

Acum traiesc o imensa dezamagire...cunosc o persoana care acum mi-e total straina... iubesc enorm acest strain...si mi se umple sufletul de lacrimi privind in urma la cit era de frumos si cit de oribil sa transformat totul...traiesc un cosmar...imi iubesc calaul care mi-a pus capat zilelor cu bucurii si sperante...in viata mea nu am fost tratata in modul asta...si cea mai mare lovitura... e ca am ajuns sa ma simt un nimic in fata persoanei care in fata mea e totul...simt ca nu am putere, simt ca ma sting in interior...sunt disperata dar ma ridic eu de jos...