| Alysée a întrebat:

Care e cea mai mare nebunie pe care ati facut-o din dragoste?happy
fundita

6 răspunsuri:
| crucialmelody a răspuns:

Am facut streaptislaughing)

| ColorfulBubbleGum a răspuns:

KingRing...aia da nebunie mare,ca sa nu zic ca e o greseala la fel de mare.
In fine, nu am facut nici o tampenie, pentru ca nu a fost nevoie si nici nu cred ca o sa fie nevoie.Prefer ca totul sa fie cat mai normal posibil.happy

| Euics a răspuns:

Omgg. eu ink nu am facut nici o nebunie din dragoste.dar zilele astea.voi avea o concurenta la departare cu o fata.(care si'a bagat coada unde nu trebuie.)si voi face tot c e posibil sa ii para raw. big grin si uite asa imi ocup eu timpullaughing)deci.

| ingerpufos a răspuns:

Pai nu stiu nu cred ca am prea facut eu primul pas aproape niciodata...astept.funda?

| Emiily a răspuns:

L-am intrebat pe unul daca vrea sa stea cu mine prin cineva si mi-a raspuns nu. de atunci nu ma mai lasa prietenii lui in pake. adica inkontinuu zice ca X (baiatul pe care l-am intrebare) ma plk. sau daca mai plk de x ...etc...sau m-a intrebat un baiat ceva. si zic eu: -"aaa. vorbeai cu mine?"
-"da."
-"eu nu"
-"vai ce fata disperata de viata"
si era si baiatul de care imi plk mieeee

| kingRing a răspuns:

Pentru iubita mea am lasat facultatea