| Pitic a întrebat:

Care e cel mai mare regret al vostru?

Răspuns Câştigător
| uningermik a răspuns:

Ca am incercat sa il fac gelos pe fostul meu prieten cand mai era o sansa de impacare si de fapt mi-am facut mie rau ca el ma iubea si acum ma uraste...asta regret si mai regret ca il iubesc enorm de mult si ca nu il pot uitasad

16 răspunsuri:
| Cazzoz a răspuns:

Ca m-am nascut>.

| PupicelT a răspuns:

Cel mai mare regret...ca m`am lasat prostita de el de atatea ori. happy

| Alecsaandrra a răspuns:

Rasp lu Cazzzo si Teo oh go on.

| deea89 a răspuns:

Ca am dat cu picioru` unui baiat de nota 10, care ma iubea mult si ar fi facut orice pentru mine sad Acuma normal are iubita de mult timp si vor sa se casatoreasca, chestia asta ma apasa mai mult pe inima si imi aduc aminte ce am pierdut.Dar asta este...viata merge inainte happy

| dreamygirl a răspuns:

Nu regret lucruri pe care le-am facut, ci ceea ce nu am avut curaj sa fac de teama vreunui refuz.

| bulgaras_3493 a răspuns:

Ca am pus "ochii " unde nu trebuie si i-am tinut acolo multttt timp sad

| mgtow a răspuns:

As fi dorit ca parintii mei sa fie patroni la o firma de logistica transport cu TIR-ul si asta e regretul meu ca nu sunt, daca erau sansele erau mai mari ca sa ma bag ca sofer dar asa sa vedem daca am noroc sa intru undeva.

| IngridGenDăăăă a răspuns:

Ca tatal meu a murit inainte sa ma nasc

| Crisis a răspuns:

Ca m-am nascut in Romania in '96. Vroiam mai devreme...

| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Is multeeeee regrete sad dar cel mai mare cred ca este ca l-am pierdut pe ''el'' straight face iar el m-a iubit enorm sad...asta e...

| IateyourCookie a răspuns:

Ca nu am putut sa ii spun ca il plac mult atunci cand eram prieteni si vb.des...acum el are cls in cealalta parte a scolii si nu am mai comunicat ceea ce a dus la "desfacerea prieteniei noastra". acum desi in plac pare mai inabordabil...sad

| StillMissYou a răspuns:

Nu sunt sigura... Dar stiu ca eam spus lu verisoara mea care am avut multa incredere eam spus tot ce am avut cu fostul meu iubit... si ea o imblat si eu spus la toti tot si iaka asa m-am certat cu els i ne-am despartit :-(
Si am vb cu el nu de mult! si neam inteles ca mii dor u nu de altu numa inca simt ca el inca n-are asa mutla increde in mine :-(

| NickiMinaj a răspuns:

Faptul ca am tendinta de a despica firul in 1874939, sunt prea lucida.

| mihaelaa18 a răspuns:

Ca i-am spus in fata baiatului pe care il plac ceea ce simt pentru el,crezand ca simte si el ceva pentru mine,dar din pacate nu a fost asasadacum s-a racit relatia dintre noisadde cand i-am spus s-a schimbat enormsad, acum regret dar asta este, din greseli invetistraight face

| hekate_7750 a răspuns:

Ca m-am culcat cu iubitul celei mai bune prietene, care este si cel mai bun prieten ai iubitului meu.

| ellalove a răspuns:

Ca nu sunt asa cum mi-ar dori sa fiu.si ca am dezamagit persoanele care cu adevarat tin la mine si ma iubescsad