| night_crawler a întrebat:

Care este cel mai mare regret al vostru in viata?sad

Răspuns Câştigător
| Silvia a răspuns:

Ca sunt mult prea sincera si sensibila pentru lumea in care traim.

15 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, nu stiu dar cred ca cel mai mare regret al meu a fost ca am crezut in vorbele multorr persoane care m-au dezamagit, nu am avut incredere in mine, apoi un regret ar fi faptul ca am iubit prea mult pe cineva care nu a meritat atata dragostesad.

| madalicious a răspuns:

Buna!

cel mai mare regret al meu e faptul ca nu am fost sincera cand trebuia si am pierdut ocaziile stand!winking

| daii a răspuns:

Ca am fost indiferenta...cu baiatul pe care il iubeam ( si nu vroiam sa ii arat asta) si inca il mai iubesc.si el m-a iubit si ma iubeste inca.numai ca acum suntem mai distantati.intr-un cuvant el e cel indiferent acum.
Am mai spus asta odata si o voi mai spune!

by daiiwinking

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Consider că viaţa e prea scurtă pentru a regreta.

| Antrax a răspuns:

Ca nu i-am zis la X ca il iubesc enorm de mult.

| Pepper9 a răspuns:

Buna, sunt multe lucruri pe care le regret, prea multe la 12 ani. Cele mai mari regrete ale mele sunt ca am crezut in niste oameni si in vorbele lor, iar la un moment dat m-au dezajamagit, ca nu sunt indrazneata, n-am incredere in mine si as vrea sa am, sunt prea naiva, sunt foarte sensibila si ca nu sunt mai rea si ca nu stiu sa pretuiesc viata, am doar una, ar trebui sa o pretuiesc!

| antonius74 a răspuns:

Faptul ca am intarziat cu doar o saptamana in a face ceva ce trebuie s-o fac cu ani in urma...

| catalina_2916 a răspuns:

Ca pana acum n-am avut incredere in mine si ma subapreciam si din cauza asta am avut mult de pierdut sad

| just|breathe a răspuns:

Pai...ca nu sunt ca ceilalti:sociabila, prietenoasa, vorbareata.Regret ca nu pot sa ma exteriorizez, sa imi exprim sentimentele si opiniile.Regret ca nu am inceput sa imi conturez visele de mica, ca acum sa devina realitate.Regret ca nu pot fi nebuna, regret ca profesorii ma catalogheaza drept fiind"aia cuminte care nu zice nimic"sau poate ca s-ar potrivi mai bine cuvantul"ma enerveza"nu"regret", si ar cam trebui sa ma opresc aici ca incep sa aberez.straight face

| sHock a răspuns:

Faptul ca am iubit pe cine nu trebuia!

| snepy a răspuns:

Mi-am dezamagit parintii

| Myu a răspuns:

Ca m`am nascut ...my life 'sux' sometimes

| scufitzaneagra a răspuns:

... ca am crescut prea repede...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am uitat sa cumpar hartie igienica. straight face I don't want to see

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Eu regret ca nu sunt mai indrazneata, dar cred ca voi reusi sa imi inving emotiile.