| macovei a întrebat:

Care e diferenta dintre sex oral si anal?

Răspuns Câştigător
nony
| nony a răspuns:

Locul unde o parchezi rolling on the floor

12 răspunsuri:
| valy a răspuns:

Pai sa vedem.in primul rand cati ani ai? in urmatorul rand sa te ajut.sexul oral e acel cand fata se coboara intre picioarele tale si iti deschide fermoarul.sau pantalonii.etc si iti ia penisul in gura.la baiat este atunci cand te cobori intre picioarele ei si incepi sa ii dai limbi in vagin.sau in fundulet.
sexul anal e atunci cand ii bagi ceva la femeie...barbat ceva in fundwinkingsper ca te-am ajutat

| JeSa a răspuns:

Pai!, dupa cum am inteles, auzit, vazut la - TV, film, documentare - ca "sexul oral" e facut cu/de guratongue, iar "sexul anal" e facut in "fund"straight facehappy; cat despre "diferenta", parerea mea e, ca - ar tine de modul de comportare a celor 2 parteneri - punandu-si cuvantul prin opinii - aici, fac referire la acele placeri, ale fiecaruia - de unde apar si "diferentele", urmate de enspe exemple, motive(ex. ei nu-i surade ideea, tie mai mult, complexarile,,, si asa mai departe); eh...cam asta pricep eu la capitolul "diferente" happy...

| daii a răspuns:

Sex oral->gura straight face
Sex anal-> anusoh go on

by daiiwinking

| Paris a răspuns:

Este o diferenta foarte mare. Oricum sunt chestii total scarboase, e bine doar sa stii ca la unul folosesti gura la altul fundul. iac iac iac

| anonimmmmm a răspuns:

Sex oral-(in gura) Sex anal(in fund).

| Allegria a răspuns:

Oral-cu gura
anal-la fund
rolling on the floor

| Klara a răspuns:

Oral - in gura. Anal- in fund. E cat se poate de logic. Cati ani ai?

| darcalex a răspuns:

Pai cel anal e atunci cand barbatul isi baga penisul in anusul femeii si cel oral cand barbatul/femeia suge organul sexual al celuilant.

| Ploaia a răspuns:

Sexul anal, atunci cand esti scafandru. adica te dai la fund!
Sexul oral, atunci cand. faci play back! te faci ca vorbesti!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Diferenta consta, cred eu, in orificii si cea ce simti cu fiecare in parte.La anal e doar placere, oral e si placere si "gust", din cite mi-a replicat o respectiva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oralu e pe gura si analu e pe currolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hahaha analu e in gura si oralul e in cur