| mario a întrebat:

Care e diferenta intre prostituate si cele care stau cu barbati pentru bani?

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cele care stau cu barbati pe interes il jumuleste de bani pana ramane fara nimic si apoi pleaca cu altu

| Crisu a răspuns:

Si nu numai.parasutele o fac cu 100 de barbatsi intr-o zi.pe cand femeile care stau cu barbatsi pentru bani o sa stea cu el ceva mai mult.[de regula pana moare tataie de 90 de ani straight face care are un cont cu 1000 de milioane la banca] oh go on

| Elena1234456 a răspuns:

Prostituatele au mai multi barbati si ei dau banii de bunavoie, ceilalti sunt santajati emotional adesea si femeile ii duc la sapa de lemn.

| AnonimA a răspuns:

Bunahee hee

pai prostituatele ies p centuralaughingin fiecare seara alea alea stiu ele mai bine ca noi asalaughing

iar astea care stau ca barbati pentru bani (mna eu tot as ale consider )nu ies p centura si nu se f** ca mai mti intr-o seara ca na maine poate il schimba si p dansu daca nare cad vrea earolling on the floor

| foxi a răspuns:

Diferenta consta in uzura...km mai putini!

| Silvia a răspuns:

Prostituatele arată tuturor că sunt curve pentru bani, pe când celelalte joacă rol de fete cuminţi.

| Alex4LighT a răspuns:

Alea sunt prostituate celelalte se numesc dame de companie.Acelea "nu intretin"(cica nu intretin) relatii sexuale cu cei care le platesc.

| alexa96 a răspuns:

Diferenta este ca prostituatele fac sex cu mai multi pentru bani iar cele ce stau cu unu pentru bani face sex doar cu el.laughing