| nastita a întrebat:

Care este antidotul la viagra?

10 răspunsuri:
| Farcas a răspuns:

Cocolino happy

| Anecherry a răspuns:

Ia ghicilaughing)

soothe
| soothe a răspuns:

O " 'mneaiei " vesela si cu foame mare...

| covexrobu a răspuns:

Coccolino o face moale si pufoasa laughing rolling on the floor.

| covexrobu a răspuns:

þišiċã müšτăċίσąšă chiar nu poti sa pierzi nimic daca tragi o gura de Coccolino. laughing rolling on the floor Mai bine nu incerca. O solutie este sa dai cu apa rece sigur functioneaza.

| Cσσкiє a răspuns:

Cocolino, o face moale şi pufoasă. Le-am zis bancul colegilor înainte de vacanţă, au râs. Oare chiar merge cu Cocolino? Încercăm, doar nu pierdem nimic.

| bblock69 a răspuns:

Mult. sex

| mysteryo_3033 a răspuns:

Nu exista antidotlaughing

| Alkyda a răspuns:

Sexul laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar vreau sa stiu si eu.