| andreea_9470 a întrebat:

Care este categoria voastra preferata de pe acest site?big grin

Răspuns Câştigător
| SupraDozaDeVise a răspuns:

Trivia/Amuzante
Timp liber
Moama`... Toata lumea Dragoste / Sex :]]]]

18 răspunsuri:
| raisa1993maria a răspuns:

Dragoste si Sex:p

| Adolescentul a răspuns:

Sincer?happy Dragoste si sex...

| 。。。✿*゚Viento゚*✿。。。 a răspuns:

Categoria mea preferata de pe acest site...: Dragoste si Sex...

Te-am pupat! Sa fi iubita! 。。。✿*゚Viento゚*✿。。。

| Adyr0 a răspuns:

Gastronomie laughing, a ba nu, Cauze Nobile laughing, n-a mai aparut o intrebare acolo de 2 luni laughing

| lorycykcl a răspuns:

Dragoste si sex:d

| RelaX1 a răspuns:

Dragoste si sex happywinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dragoste si sex fiindca de fiecare data cand intru ma prapadesc de ras!

| Bogdan_7395 a răspuns:

Dragoste si sexhee hee. mai sunt si altele?

| Serena1993 a răspuns:

Trivia/amuzante

| Christina a răspuns:

Dragoste si sex happy

| Ionutzz97 a răspuns:

Dragoste si Sex

| Razvan a răspuns:

Stiinta si Filozofiesmug
Mai ales cand e vorba de o polemica din aia care iese cu "paruiala"
"A te certa pe internet inseamna a castiga la un concurs de retardati:chiar daca castigi tot retardat ramai"Madar facardevil

| AnonimA a răspuns:

Dragoste si sex...

| Duhovnicul a răspuns:

Dragoste si sex - ma incanta sa vad cand toti obsedatii ne dezvaluie cu cine si unde si-au tras-o, si toate pitipoancele care isi introduc diverse ustensile in vagin si anus.

Stiinta si filosofie - unde au loc confruntari pe viata si pe moarte intre liber cugetatori si indoctrinati laughing

| nonsense a răspuns:

Arta & Cultura happy

| BruneTTe a răspuns:

Depinde.
daca vreau sa ma amuz + sa ma doara capul : Dragoste si sex
daca vreau doar sa ma amuz : Trivia / Amuzante
laughing

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Dragoste si Sex big grin

| pwp a răspuns:

Adolescenti!