| Ruxandraaaaaaa a întrebat:

Care este categoria voastra preferata?batting eyelashesDe ce?thinking

Răspuns Câştigător
| Négatif a răspuns:

Bună.
Eu, NU am o categorie preferată. Le prefer pe toate. Dacă aş spune ''Adolescenţi'', ar fi nedrept pentru celelalte categorii şi plus că nu aş avea cum să argumentez. Totuşi, pentru a răspunde la întrebarea ta, categoria mea ''preferată'' este ''Adolescenţi'', pentru că este cea mai vizualizată. Numai bine! O seară frumoasă, Ruxandra.