| Natassha a întrebat:

Care este categoria voastra de intrebari preferata, si de ce?

Răspuns Câştigător
| Gentiana a răspuns:

Pai, toata categoria de pe TPU este foarte buna, pentru. ca:poti ajuta oameni care au nevoie de ajutor si, poti primi ajutor.
Sa fiu sincera cel mai mult imi place categoria ''Shopping'', este o noua varietate de a alege ceva.
Dar toate sunt exceptionale.

5 răspunsuri:
| Klara a răspuns:

Adolescenti, Conversatii, Stiinta si Filosofie, Timp liber happy

| Frogie a răspuns:

Pana acum mai toate categoriile mi-au fost de ajutor. Dar preferata sa zicem ca este categoria "Adolescenti", pentru ca ma incadrez. Mai aflu lucruri pe care nu le stiam, mai ajut pe cineva si cateodata ma mai si amuz. Dar a ta?

| emillie a răspuns:

Adolescenti...pentru ca sunt adolescent si de obicei intrebarile coincid cu ale melehappy

| cretzufinish a răspuns:

Trivia/Amuzante si Dragoste si sex...ambele dintr-un singur motiv: ma amuz copios laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Conversatii. Gasesc tot felul de intrebari, unele mai inteligente, altele mai putin. Imi place si trivia, dar se posteaza foarte putine intrebari pe-acolo.