| LaurentiuNicu04 a întrebat:

Care este cel mai tare afrodisiac din lume?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Cel mai puternic afrodisiac si anume ICARIINA se extrage dintr-o planta numita Iarba Tapului. La bărbați are efect de ameliorare a funcțiilor erectile, iar la femei pentru creșterea libidoului, fără a avea efectele secundare ale viagrei.

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
suntserios
| suntserios a răspuns:

Viagra

| Morenna10 a răspuns:

Ciocolata cu lichior, sau vin rosu plus filme deochiate big grin

| ywar a răspuns:

O discutie spumoasa, o minte stralucita folosita in scop nobil, un barbat nobil care nu se jeneaza sa deschida portiera unei doamne, e teama ca va pica in banal si lista ar putea continua. Nu exista afrodisiac fara persoana pe care este "aplicat". Exista oameni si suflete. Sau asa ar trebui sa fie.

| bogdan2012 a răspuns:

Sfanta branza de oaie.