| LaurentiuNicu04 a întrebat:

Care este cel mai tare afrodisiac din lume?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Cel mai puternic afrodisiac si anume ICARIINA se extrage dintr-o planta numita Iarba Tapului. La bărbați are efect de ameliorare a funcțiilor erectile, iar la femei pentru creșterea libidoului, fără a avea efectele secundare ale viagrei.

5 răspunsuri:
| Morenna10 a răspuns:

Ciocolata cu lichior, sau vin rosu plus filme deochiate big grin

suntserios
| suntserios a răspuns:

Viagra

| ywar a răspuns:

O discutie spumoasa, o minte stralucita folosita in scop nobil, un barbat nobil care nu se jeneaza sa deschida portiera unei doamne, e teama ca va pica in banal si lista ar putea continua. Nu exista afrodisiac fara persoana pe care este "aplicat". Exista oameni si suflete. Sau asa ar trebui sa fie.

Răspuns utilizator avertizat
| bogdan2012 a răspuns:

Sfanta branza de oaie.