| Forevăr a întrebat:

Care este numele adevarat al actorului "Sorin" din serialul Iubiri Secrete? happy

Răspuns Câştigător
| AnonimLove_6167 a răspuns:

Gabriel Mamiron se numeste!
Sper ca te-am ajutat!

3 răspunsuri:
| Nextone a răspuns:

Multe admiratoare a inceput sa aiba, sunt una dintre ele:X Gabriel Mamiron il cheama doar ca am si o veste proasta...nu am gasit nici o poza cu el nicaieri si nici pe facebook nu l-am gasitsadDaca gasesti sa ma anunti si pe minehappybig grinbafta!

| EmmaShefferd a răspuns:

DA, gabriel il cheama... si culmea e chiar vecin in bloc cu mine laughing

| Bella_6646 a răspuns:

Gabriel Mamiron. Daca vrei facebook-ul lui add ady_barbiegirl