| floaredetrandafir a întrebat:

Care este pozitia voastra preferata?

Răspuns Câştigător
| i.love.me a răspuns:

Da a ta?

19 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

Ai care iti ofera ¨tie¨ cele mai intense senazatii.

| Arthur a răspuns:

| unione a răspuns:

Pozitia ''drepti'' aia de ''sa traiti''!

| AndutzaAndu a răspuns:

Pozitia orizontala, adica atunci cand stau in pat si ma uit la televizor rolling on the floor love struck!

| ShineMe a răspuns:

Nu cred ca sunt numere pentru pozitia mea favorita.Pentru inceput e bine si "woman on top" tu stai si fata face restul pe placul ei.Ca sa iti faci o idee citete cartea "Kamasutra" sau vezi un film ceva.Succes

| cretzufinish a răspuns:

La ce pozitie te referi ca de exemplu eu cand dorm adopt pozitia pe burta, cand stau in pat pe spate...hee hee
Dar cam ghicesc la ce pozitie te referi si iti spun ca ador "animalele" rolling on the floor

| daniDeeDee a răspuns:

Eee... secret!

| lacrimi a răspuns:

Mereu pe primul loc!

| Sniper a răspuns:

Eu n'am o pozitie preferata ca ma plictisesc repede. Le schimb constant.

| LaMisto a răspuns:

"Pe la spate pe la spate ca asa vor fetele toate"laughing)big grin

Răspuns utilizator avertizat
| AsU_2581 a răspuns:

Capra.lumanarea.etc

| floaredetrandafir explică:

Bine spus ador animalele happy, ma refer la pozitia sexuala preferata

| Onetwthree a răspuns:

Da a ta?
by i.love.me
batting eyelashes

| Alphawolf a răspuns:

Pe scaun cu picioarele pe biroul calc. si cu mouse-ul in brate spijinit pe o carte

| khiflutza a răspuns:

Hmm. Sunt mai multe: lingurita, lumanarea, pozitia misionarului, doggy style dar intotdeauna e bine sa incepi cu un 69! laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde, caci pentru fiecare partenera e diferita.Nu place acelasi lucru tuturor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place la nebunie cand ma tine strans lipita de perete si nu imi da posibilitatea de a ma misca...toete pozitiile daca sunt cu persoana iubita normal...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt Cosmin, mie imi place capra, si 69