| Catrice a întrebat:

Care este primul lucru care te atrage la sexul opus/viitorul partener?!

65 răspunsuri:
| Plato a răspuns:

Feminitatea.

| Hammurabi a răspuns:

Sexul opus.

| Freya1 a răspuns:

Simțul umorului, gândirea (sa il duca capu), bunul simt, respectul...

| Catrice explică (pentru Hammurabi):

Și dacă acel sex opus a fost în trecut de același sex cu tine? laughing

| Dismally a răspuns:

Depinde, daca te referi strict la fizic atunci este vorba de chip, de zambet, daca nu te referi doar la fizic ma atrage inteligenta.

| Hammurabi a răspuns (pentru Catrice):

Tocmai îmi desfăcusem și eu o bere... mi-ai stricat toată pofta. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mâinile

| Catrice explică (pentru Hammurabi):

Nu ești primul care spune ca ii stric cheful rolling on the floor

| IamJoKeR a răspuns:

Feminitatea, sufletul, comportamentul, gândirea, ochii etc

| Adi88 a răspuns:

Organul

| sofisis a răspuns:

Pai hai sa fim in tema zilei : SUFLETU! laughing)))))
Acum serios vorbind, nu e ceva anume la mine. Sau mai exact nu e ceva ce pot explica. Daca e chimia, e. Daca nu, poate sa fie el Adonis ca nu ma impresioneaza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dpdv? Fata.
Ca si caracter atitudinea.Aroganta si inteligenta.

| Catrice explică (pentru sofisis):

Tema... zilei?! Eu as spune ca a devenit tema lunii laughing sau cine știe, a anului poate laughing

| Drimmero a răspuns:

Feminitatea, aspectul, zambetul

| OrdanKarris a răspuns:

Cat mai tanara, cat mai prospatura, cat mai supla si subtirica, cat mai feminina, cat mai placuta si usor de tolerat si sa stie sa-si tina gura inchisa cand e cazul, adica in 90% din cazuri. laughing

| RainmakerX a răspuns:

Cel mai important lucru ar fi naturaletea. Ce urmeaza ar suna foarte ciudat pentru alti baieti insa eu as prefera sa nu aiba deloc forme decat sa le aiba exagerat de accentuate. Machiajul excesiv, piercing-urile, tatuajele si fumatul sunt mari turn-offs.

Alt lucru ar fi modul in care se uita la mine rolling on the floor Cand va vedeti si are zambetul ala larg...

| PersonajFictiv a răspuns:

țâțe.

| Plato a răspuns (pentru Catrice):

Era cazul sa trecem peste tema marimii penisului la 12 ani...

| Plato a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai bunavointa de a-mi explica ce e atractiv in aroganta?
Un om arogant e un om nesuferit, in umila-mi parere.

| mentholinks a răspuns:

La sexul opus ma atrage fundul. La viitoarea partenera n-o sa ma mai atraga nimic c-o sa fiu mort.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Nika.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Plato):

Ce te face sa crezi ca as avea bunăvoința?
Da, un om prost si arogant e nesuferit.Dar unul inteligent si arogant e extrem de atrăgător.Aroganta e data de încredere in sine.

| Plato a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu ma face nimic sa cred, ti-am cerut doar. happy

Este un personaj, Harvey, intr-un serial "Suits". Cred ca te referi la genul ala.
Dpmdv aroganta n-are nimic bun in ea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Aroganta e cu totul altceva fata de increderea in sine. Da, in prima datã o persoana cu incredere in sine pare aroganta, dar iti dai seama dupã daca are incredere sau e doar aroganta "prosteasca"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Am specificat si "inteligenta", nu se pune problema unei aroganțe prostesti.

| Catrice explică (pentru supadeceapa):

Ei, na! Cum asa?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pãi pute ai sa raspunzi ‘imi place increderea in sine’ sa nu-l superi pe Plano

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Te-ai supărat si tu?
Îmi place aroganta. Ceva mai sexy decât încrederea in sine.Degeaba are încredere dacă nu emana si aerul ăla distinct de superioritate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, nu mai pot de suparare ca nu ma placi pe aici.

Fii serioasa esti inca tanara, dupã ce te maturizezi o sa ai alte pareri. Intrebarea e, esti capabila sa-l faci sa-ti cada la picioare?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Prefer sa cred ca nu o sa-mi scadă standardele cu vârsta, nu atat de repede cel puțin.
Hm, poate nu la picioare, dar puțin mai sus, da, sunt capabilă sa-l fac sa cada.