| Catrice a întrebat:

Care este primul lucru care te atrage la sexul opus/viitorul partener?!

65 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Puterea financiara (afacere, bani si investitiile care le face) macar asa stiu ca nu se foloseste de banii mei si nu mar deranja daca m.ar insela pentru ca intr-un fel sau altul eu am interesul de a sta cu ea pentru stabilitatea financiara care o are si ea mar folosi ca o mascota sexuala.

| RAY a răspuns:

Deci tu nu uiti la fata omului si la imbracaminte, ba da ce vreajeala ai in tine

| Drimmero a răspuns:

Feminitatea, aspectul, zambetul

| Freya1 a răspuns:

Simțul umorului, gândirea (sa il duca capu), bunul simt, respectul...

| Hammurabi a răspuns:

Sexul opus.

| Catrice explică (pentru Hammurabi):

Și dacă acel sex opus a fost în trecut de același sex cu tine? laughing

| Hammurabi a răspuns (pentru Catrice):

Tocmai îmi desfăcusem și eu o bere... mi-ai stricat toată pofta. laughing

| Catrice explică (pentru Hammurabi):

Nu ești primul care spune ca ii stric cheful rolling on the floor

| RainmakerX a răspuns:

Cel mai important lucru ar fi naturaletea. Ce urmeaza ar suna foarte ciudat pentru alti baieti insa eu as prefera sa nu aiba deloc forme decat sa le aiba exagerat de accentuate. Machiajul excesiv, piercing-urile, tatuajele si fumatul sunt mari turn-offs.

Alt lucru ar fi modul in care se uita la mine rolling on the floor Cand va vedeti si are zambetul ala larg...

| sofisis a răspuns:

Pai hai sa fim in tema zilei : SUFLETU! laughing)))))
Acum serios vorbind, nu e ceva anume la mine. Sau mai exact nu e ceva ce pot explica. Daca e chimia, e. Daca nu, poate sa fie el Adonis ca nu ma impresioneaza

| Catrice explică (pentru sofisis):

Tema... zilei?! Eu as spune ca a devenit tema lunii laughing sau cine știe, a anului poate laughing

| Plato a răspuns (pentru Catrice):

Era cazul sa trecem peste tema marimii penisului la 12 ani...

| mentholinks a răspuns:

La sexul opus ma atrage fundul. La viitoarea partenera n-o sa ma mai atraga nimic c-o sa fiu mort.

| Plato a răspuns:

Feminitatea.

| Dismally a răspuns:

Depinde, daca te referi strict la fizic atunci este vorba de chip, de zambet, daca nu te referi doar la fizic ma atrage inteligenta.

| PersonajFictiv a răspuns:

țâțe.

| Theo94 a răspuns:

Aspectul.

| RAY a răspuns (pentru Theo94):

Ar fi imposibil sa fie altceva, like

| Catrice explică (pentru RAY):

Cred și eu ca asta îți convine rolling on the floor

| RAY a răspuns (pentru Catrice):

Tu vezi prima oara cand vezi un necunoscut?

| Catrice explică (pentru RAY):

Îmbrăcămintea laughing

| Catrice explică (pentru RAY):

Da da, vrăjeli laughing magie neagra nu alta rolling on the floor
Pai dacă e neîngrijit și îmbrăcăminte anapoda, mai contează ca are trup de Adonis?!

| RAY a răspuns (pentru Catrice):

Omule tu nu privesti fetele oamenilor, ce gandire ai din moment ce doar sufletul conteaza ce importanta are hainele lui, ai vrea tu sa ai asa ceva

| Catrice explică (pentru RAY):

rolling on the floor sa am ce?! Hainele lor?! Mi le pot cumpăra sa știi laughing
Și dacă mergi pe strada și cineva sta cu spatele, cum ii vezi fata?!

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Ma fata asta se da la tine si tu ce faci, o neglijezi? laughing
Nu toate sunt atrase de cum arata, degeaba daca are pamat sub Unghii laughing

| Catrice explică (pentru anonim_4396):

O, da! Sa știi ca îmi lipsea al doilea partener.
Nu de alta, dar un threesome se faceîn 3, nu?! rolling on the floor

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Mai mult o aventura nu as avea ce sa astept de la genul asta de fete

| Catrice explică (pentru RAY):

Ehe... multe gânduri se ascund în spatele unei singure fapte. laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Pãi pe buna dreptate ca ai spus ceva iintr-un mod neadecvat.

Dar tu stii ce inseamna sarcasmul si ironiee?

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Nimeni nu detine asa ceva, totul e subiectiv, mai ales cand e vorba de comportamentul uman care e bizar, ciudat, e ca fizica cuantica haotica

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Nu prea cred asa ceva, oamenii se aseamana intre ei. Au mici diferente, dar au aceleasi tipare.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Asemenea afirmati cer dovezi pe masura, intre mine si tine sunt diferente uriase

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mâinile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dpdv? Fata.
Ca si caracter atitudinea.Aroganta si inteligenta.

| Plato a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai bunavointa de a-mi explica ce e atractiv in aroganta?
Un om arogant e un om nesuferit, in umila-mi parere.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Plato):

Ce te face sa crezi ca as avea bunăvoința?
Da, un om prost si arogant e nesuferit.Dar unul inteligent si arogant e extrem de atrăgător.Aroganta e data de încredere in sine.

| Plato a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu ma face nimic sa cred, ti-am cerut doar. happy

Este un personaj, Harvey, intr-un serial "Suits". Cred ca te referi la genul ala.
Dpmdv aroganta n-are nimic bun in ea.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Aroganta e cu totul altceva fata de increderea in sine. Da, in prima datã o persoana cu incredere in sine pare aroganta, dar iti dai seama dupã daca are incredere sau e doar aroganta "prosteasca"

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Am specificat si "inteligenta", nu se pune problema unei aroganțe prostesti.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pãi pute ai sa raspunzi ‘imi place increderea in sine’ sa nu-l superi pe Plano

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Te-ai supărat si tu?
Îmi place aroganta. Ceva mai sexy decât încrederea in sine.Degeaba are încredere dacă nu emana si aerul ăla distinct de superioritate.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, nu mai pot de suparare ca nu ma placi pe aici.

Fii serioasa esti inca tanara, dupã ce te maturizezi o sa ai alte pareri. Intrebarea e, esti capabila sa-l faci sa-ti cada la picioare?

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Prefer sa cred ca nu o sa-mi scadă standardele cu vârsta, nu atat de repede cel puțin.
Hm, poate nu la picioare, dar puțin mai sus, da, sunt capabilă sa-l fac sa cada.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ei nu stiu de unde scoti tu replicile astea, ma dau batut

| Catrice explică (pentru anonim_4396):

Al 6-lea simt feminin laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Catrice):

Si cum functioneaza? Imi blocheaza toate simturile doar pe cel primordial il lasã laughing eu incerc pe cat posibil sa nu discut prostii.

| Catrice explică (pentru anonim_4396):

Îți controlează mintea, te pune sub hipnoza, te face sa dai tot ce ai pana ramai cu nimic, te pune sa o duci în fata altarului (neapărat neatinşi dacă înțelegi!), apoi te face sa crezi tot ce spune în timp ce ea umbla cu unul sexy (în opinia filosofului internaut Ray), îți face un copil ca nu cumva sa dispară hipnoza și tu sa o părăsești. Trec anii, copii (ca nu vrea doar unul și nu doar cu tine) cresc, tu îmbătrânești, ea apelează lunar la estetician (aici hipnoza devine și mai puternica ca tu dai banii). Într-un final divorțează și la 50 ani se mărită cu unul de 20 și te lasă pe tine sa crești nepoții.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Catrice):

M-ai dezamagit, eu ma asteptam sa spui ca o sa traim fericiti pana la adanci batraneti crying

Da, da râdeti voi de filozofia lui Ray, dar il aveti incontinuu in minte când intrati pe aici(Deci a ti cam pus la sentiment pentru el), a-ti vrea si sa aveti multi copii cu el. Doar ca el va da jet si va numeste "impocrite"(rolling on the floor)

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Functioneaza ca o poțiune de dragoste.
Ăla e cel esențial, nu-ți mai trebuie altceva.
Nu mai încerca, oricum nu reusesti.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Doar pe cele care spun ca doar sufletul conteaza

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Adevarat dar nimeni nu a spus ca sufletul conteazalaughing
Era o vorba celebra "dont’t try to teach woman red pill" pentru ca o i-au la Goana.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

E nu pe naiba, ai uitat intrebarea saptamani, toti cei care au raspuns inclusiv tu ati scris ca ceea ce am afirmat nu este adevarat

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Care aia care a inceput de la Alexxia? Dar ti-au cam explicat vreo 5-6 persoane cum sta treaba, si povestea a lu-at o intorsatura spre tine laughing. Dupa mine aia e o tipa care vrea unu care sa n-o insele,(doar sufletul conteaza) poate inseamna multe.laughing

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Intrebarea a fost clara, conteaza doar sufletul iar acele persoane au afirmat ca da, ce sa imi explice acele persoane, mai avea vreun sens, logica, nu

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Dupa mine aia e o tipa care vrea unu care sa n-o insele,

nici macar ea nu e in stare de asa ceva, de ce sa ai asemenea asteptari ireale

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam ador fetele care au mintea perversa. Eu zic sa facem o orgie, cu cat mai multi cu atât mai binelaughing

Ps- domnule Ray ne mai amuzam si noi pe aici

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Mi-a dat eronat domnisoara, probabil ca si ea vrea dar e timida

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Omule sunt sincer, tu ca asa zis crestin trebuie sa iubesti adevarul, esti in postul pastelui

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Eu nu Detin adevarul.

Dar sigur Dumnezeu le vede cat de mult pacatuiesc laughing

| OrdanKarris a răspuns:

Cat mai tanara, cat mai prospatura, cat mai supla si subtirica, cat mai feminina, cat mai placuta si usor de tolerat si sa stie sa-si tina gura inchisa cand e cazul, adica in 90% din cazuri. laughing

| Adi88 a răspuns:

Organul

| IamJoKeR a răspuns:

Feminitatea, sufletul, comportamentul, gândirea, ochii etc

| Larisab19 a răspuns:

Buna