| Catrice a întrebat:

Care este primul lucru care te atrage la sexul opus/viitorul partener?!

65 răspunsuri:
| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Omule sunt sincer, tu ca asa zis crestin trebuie sa iubesti adevarul, esti in postul pastelui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Eu nu Detin adevarul.

Dar sigur Dumnezeu le vede cat de mult pacatuiesc laughing

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Nimeni nu detine asa ceva, totul e subiectiv, mai ales cand e vorba de comportamentul uman care e bizar, ciudat, e ca fizica cuantica haotica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Nu prea cred asa ceva, oamenii se aseamana intre ei. Au mici diferente, dar au aceleasi tipare.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Asemenea afirmati cer dovezi pe masura, intre mine si tine sunt diferente uriase