| I'mPerfect(a)! a întrebat:

Care este principalul vostru defect? Dar calitate?!

Răspuns Câştigător
| anna7_4794 a răspuns:

Cred ca sunt prea impulsiva: niciodata nu ma gandesc inainte sa actionez si de multe ori dau cu batul in balta. O calitate... sa ma gandesc...cred ca sunt o persoana de incredere.

32 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Defect:putin naiv si cateodata cu capu`n nori lol...
calitate:nu ma laud cu orice minunatie am...mai bine tac cand am ceva, nu vreau sa fac gelos tot prostu` big grin

| DeeaDeutza a răspuns:

Defect.este ca am 11 ani.si am 1, 43 m.si sunt cea mai scunda din cls si ca si kalitate pai...nu pot zice eu asta.trebuie sa`mi zic cineva.sa zicem ca sunt destul de buna la scoala.si ca sunt f buna la sport big grin

| 1qjan a răspuns:

Eu am un defect pozitiv sh o calitate negativa... acel defect pozitiv este ca am o inima cam prea mare pentru unii... sh acea calitate negativa care o am este lauda tongue raspunsu meu poate fi criticat doare de un psiholog asa ca taciwinking