| Pixie_6145 a întrebat:

Care este cel mai mare defect al vostru? >sickDar cea mai mare calitate?

7 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Calitate in afara de cea care ma recomanda ca un bun ascultator nu cred ca mai amthinking
Am ajuns mai tarziu cand s-au impartit calitatile si prima cand s-a aruncat cu defecte
Defectul meu principal e lasitatea.Sunt de o lasitate nesimtita

| vreauTotulSauNimic a răspuns:

Nu pot sa spun eu care sunt defectele si calitatile mele. Asta trebuie sa vada cei din jurul meu.

| Daiana_1737 a răspuns:

Pai cel mai mare defect : " pun prea mult suflet in tot ce fac, vorbesc in general, colegi, prieteni, cunoscuti baieti...tot.orice proiect pe care il intreprind e o parte din mine. iar cand se termina ramane o durere... vreau sa nu mai fiu asa dar nu pot. e ceva in interiorul meu care nu-mi permite sa las balta chesti asta

Calitate zici? " lauda de sine nu miroase a bine "

Daca ar fi sa uit asta as zice ca mereu imi fac pritenii sa rad iar vazandui razand eu sunt fericita deci o consider o calitateebig grin

Dar la tine? happy

| BigV a răspuns:

Pai sunt un lider bun, cel putin asa consider eu si... cred ca la defecte as trece faptul ca sunt foarte orgolios.

| elyssa20 a răspuns:

Pai calitatile mele sunt ambitia, fidelitatea, respectul fata de alti oamenii, iar defecte pffff:ma caracterizeaza lipsa increderii in sine, geloasa uneori, indecisa uneori, orgolioasa. pupici.

| Ale_8242 a răspuns:

Marele meu defect e că sunt de-un nemărginit egoism. Şi cea mai mare calitate, habar n-am, sunt... punctuală?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incapatanarea sau faptul ca pun prea repede la suflet. Calitate ...mereu ma blochez cand sunt pusa sa-mi spun calitatile. Defectele ti le pot insirui pana maine.