| BiancaAw a întrebat:

Care este ultima ta carte citita?

Răspuns Câştigător
| Nuvăsufăr a răspuns:

Bel-Ami de Guy de Maupassant.

12 răspunsuri:
| DaRkMist69 a răspuns:

Amintiri din cocina de ion copac...laughing
glm...

| dafy a răspuns:

Ultima crete este otjelo dar ceam mai frumoasa este elvul dima dintr.a spatea...ti.o recomand din tot sufletul
pupici

| Raul1510 a răspuns:

Pacala happy

| AAannaaaa22333555 a răspuns:

Black Beauty! e vorba de un cal, de fapt de mai multi. Oricum e foarte faina... daca ai ocazia citeste-o!

| TheFlower a răspuns:

Au fost 2happy
Una dupa cealaltahappy
O femeie implinita si Aproape casatoriti:X

| ellenna02 a răspuns:

Paulo Coelho - Veronika se hotaraste sa moara

| JoshuaNNN a răspuns:

Carte? Ce naiba e aia? :O

| xXx_6498 a răspuns:

Vaginul

| ValyCoolBoy a răspuns:

Cat de mult imi place sexul! Ce draq se intampla de puneti intrebari de astea de **** pe categoria asta? Da-ti-va draq lasa-ti oamenii cu probleme adevarate care nujtyu ce sa faca in diferite situati sa intrebe aici... asa as putea si eu intreba : Am **** destul de mare pentru tine?

| MissHeroineRawr a răspuns:

Paulo Coelho-Aleph

| enamel a răspuns:

Ciuleandra de Rebreanu. Și nu, nu era pentru școala.

| BiancaAw explică:

@ValyCoolBoy,Tastez ce vreau in ce categorie vreau! Daca ai problme in ce priveste sexul si altele in dragoste e problema ta...Totusi nu te injurwinking