| SiminaSalvadore a întrebat:

Care a fost prima si ultima carte citita?

12 răspunsuri:
| beautifulkiss a răspuns:

Buna pai prima carte a fost Povesti de Hans Christian Andersen iar ultima pe care inca o citesc este Masca de Dean R. Koontz.
Numai bine.

| Doloresidk a răspuns:

Prima a fost Cheita de aur si ultima Invitatie la vals

| Yoana3 a răspuns:

Prima parca a fost Pacala si ultima O mie si una de nopti

| hideaway a răspuns:

Prima a fost parca... aaaaa a fost asra: Lumea Basmelor Hans Christian Andersen si ultima care inca o mai citesc e: Emil Garleanu "Din lumea celor care nu cuvanta".
O zi buna!

| BoAfan a răspuns:

Legendele olimpului ultima carte citita

| DracoMalfoy a răspuns:

Prima cred ca a fost Legendele Olimpului si ultima Harry Potter si Talismanele Mortii.

| BluLăvzIu a răspuns:

Prima:picior schiop; ultima:colt albbig grin

| NyanMei a răspuns:

Misterul din caraibe de Agatha Christie si ultima a fost si inca o citesc este Tradarea de PC. KAst si Kristen Cast

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prima cred ca a fost cand ne punea invatatoarea sa citim,sa ne dezvoltam limbajul,citeam Creanga,poezii de Eminescu,Caragiale,iar ultima a fost Memoriile unei gheise,inceputa intr-o marti, terminata joi, citeam si l 3 dimineata, o carte de nota20+...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prima carte citita? Nu mai stiu sigur, cred ca Pacala.
Ultima carte citita:Stephen King-Carrie

| Eweline2106 a răspuns:

Prima carte citita a fost Fata din imparatia curcubeului si ultima carte citita si care am terminato a fost Sabriel din trilogia Vechiul Regat si acum citesc Lupta din Vampire Diaries

| SiminaSalvadore explică (pentru Eweline2106):

Eu le-am citit pe toate (ma refer la TVD)