| anonim_4396 a întrebat:

Care-i faza cu crush-ul, de unde stii ca ai unul?

5 răspunsuri:
| mastadont a răspuns:

Credemă că o să știi când o să ai un crush. O să fie singurul lucru la care o să te gândești o lungă perioadă de timp, pur și simplu nu o să poți să-ți scoți acea persoană din gânduri.

| AndreeaDeea221998 a răspuns:

Tu nu ști când ți se pune"pata" pe cineva?

| Ofiintă a răspuns:

Incepe să iti placă de cineva. Este un sentiment pe care nu-l poti suprima.
Vei știi in momentul in care te vei simții atras de cineva.

| str1tz123 a răspuns:

In cazul in care ai trecut de nivelul 10, se considera ca stii ce e ala un crush. In alta ordine de idei, iti recomand sa nu te mai joci atat de mult Candy Crush. Multa sanatate!

| AHBreak a răspuns:

Totul vine natural!