| manumanos a întrebat:

Salut TPU, daca eu plac pe crush si crash place pe cel mai bun prieten al meu ce sa fac? Faza e ca sunt mai scund decat crush si nu vreau sa-i zic ca o plac, mi-e rusine, ce pot face?

Răspuns Câştigător
| Hypefox a răspuns:

Nu este normal sa ai complexul asta. Sunt atâtea fete care ies cu bărbați mai scunzi ca ele, asta nu ar fi niciodată vreo problema. Ce e al tău e pus deoparte. Încearcă sa ai mai multa încredere în tine și sa învăți sa te accepți fără sa ți cont de ce ar spune altcineva. Cine te place te place asa, fix asa cum ești și nici nu e vorba de fizic, este vorba numai și numai de înțelegere. Dacă ea are în vizor pe altcineva și știi sigur asta, nu vad de ce ar trebui sa ii mai spui de admirarea ta fata de ea fiindcă nu e ca și cum își schimba asa comportamentul și începe sa te placa pe tine, dacă ii zici și face asta, nu i o fata stabila în orice caz.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Hypefox):

Nu ai inteles nimic... sunt 3 baieti aici si nici o fata happy sunt gay cu totii

| Hypefox a răspuns (pentru Violleta2022):

"Faza e ca sunt mai scund decât crush și nu vreau sa ii zic ca (O PLAC)"
Poate ai înțeles tu greșit dar nu știam ca acel (o) în ecuație este masculin. De era asa, adică masculin, ma gândesc și eu ca trebuia sa scrie (îl)?

| Hypefox a răspuns (pentru Violleta2022):

Sau poate încerci tu prea mult sa cauți printre rânduri dar te-ai pierdut de la subiect.
Si "crush" poți folosi și la dete și băieți. Dacă am greșit scuză-mă pe mine dar eu citesc altfel contextul.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Hypefox):

Vorbete romaneste corect ca sa te faci inteles, ca folosind ici si colo cate un cuvant in engelza si facand dezacorduri in romana, nu te fac inteles, dimpotriva.

Ideal este sa spui: "fata pe care o plac eu, il place pe prietenul meu".
Ei bine, atunci ureaza-le multa fericire si retraget-te din acest trio, fiindca esti in plus.
Cauta-ti si tu o fata, dar mai scunda ca tine, ca sa nu te mai simti complexat.

| Hypefox a răspuns (pentru Violleta2022):

Ești amuzanta, sper ca i-ai scris-o celui ce a scris întrebarea ca am văzut ca ai răspuns la comentariul meu? În orice caz e doar vorba ca nu s-a exprimat poate ok băiatul si s-a înțeles prost.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Hypefox):

Mii de scuze, asa este, ti-am raspuns din greseala tie, in loc de intiatorul topicului.

10 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Daca nu observi ca e reciproc e foarte bine ca nu vrei sa ii spui, te - ai umili degeaba.M- ai bine roaga-te lui Dumnezeu pentru viitoarea ta sotie, sa te ajute sa o gasesti la momentul potrivit si incearca sa o eviti pe crush.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu are importnata ca esti mai scund sau mai inalt, intre gay nu se pune, ca tot pe la spate va satisfaceti si oricum nu iesiti asa pe strada.

| Mayhem666 a răspuns:

Threesome.

| Goete a răspuns:

Poti pune rusinea la o parte daca vrei sa ai o sansa