| youaremyfavouritecolour a întrebat:

Care poate fi cel mai mare pacat facut de fiinta umana?

Răspuns Câştigător
| vangheliss99 a răspuns:

Cel imi mare pacat este, ori sa obligi pe careva sa se prostitueze ori sinuciderea, dar eu cred ca sinuciderea.

7 răspunsuri:
| Nolkyz a răspuns:

Acela care îi rămâne pe conştiinţă. Cred că diferă de la persoană la persoană şi nu ar trebui să fie ceva generalizat.

| Basketball23 a răspuns:

Pai eu cred ca cel mai mare pacat ar fi sa crezi ca Dumnezeu nu te poate ierta!

| drhotzu a răspuns:

Pai in primul rand nu o sa iti scuz faptul ca ai postat intrebarea aici... ce ar fi daca sa ma duc sa postez o intrebare: daca o *** pe una in gura poate sa ramana gravida?
asa ca ignore!
in al 2-lea rand eu unul sunt ateu si nu imi pasa de pacatele voastre!

| SuicideSilence a răspuns:

Pacatul cel mai mare e sa nu-ti traiesti viata asa cum vrei TU

| Hikari a răspuns:

Buna.
Sa omoare pe cineva, sa se alature lui satan.

| Lia09 a răspuns:

Sa omori!

| xNyAx a răspuns:

Religia spune ca toate pacatele sunt la fel, nu exista pacat mai mare sau pacat mai mic.